Hakkımızda

Som Gümüş Tesbih olarak gümüş takı sektöründe 1974 yılından itibaren faaliyet gösteriyoruz. 1993 yılında Adana'da kurulan satış mağazamızla çeşitli türlerde gümüş takı satışına başladık. 2001 yılında firmamızın şimdiki geniş ve farklı ürün yelpazesinin oluşturulduğu üretim tesisimizi kurduk. 2017 yılında toptan mağazamızı açtık.Şuan Adana da 8 farklı parekende şubesi ve toptan şubemiz olarak hizmet vermekteyiz.

Özenle seçilmiş ürünlerimizi güncel sunum metotları ile birleştirerek, ürün seçmeyi keyifli hale getiriyoruz. Müşterilerimiz de mağazalarından ayrılmadan, eksiklerini yerinde tespit edip ürün seçerek gereksiz stok maliyetlerini asgariye indiriyorlar. Ayrıca online satış sitemiz olan somgumustesbih.com ile nerede olursanız olun, ne zaman olursa olsun çok rahat bir şekilde toptan alışverişinizi yapabilirsiniz.

Takı koleksiyonumuz, dünya trendlerini yakından takip eden ar-ge ekibimiz tarafından, sürekli geliştirilip yenileniyor. Güncelliğini yitirmiş modeller elenip, yeni dizaynlar koleksiyonumuza ekleniyor. Bu dizaynlar gerek kendi fabrikamızda gerekse yurt içi ve yurt dışında anlaşmalı fabrikalarda yüksek kalite standartlarında üretiliyor.

Keyifli alışverişler dileriz,